Австралија пасош дефиниција ПСД (V2) Фотошоп

Австралија пасош дефиниција ПСД (V2) Фотошоп

Австралија пасош дефиниција ПСД (V2)

 

Австралија пасош ПСД дефиниција

За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!

Австралија пасош дефиниција ПСД (V2) Photoshop

Едитирање на Австралија пасош дефиниција ПСД (V2) ПСД

 • Adobe Photoshop целосна верзија (Мек & победа),
 • Нема рок на траење и не преземете граничните,
 • Целосно редактирани Шаблон Photoshop,
 • Стандард и вистинска големина,
 • Висок квалитет на Шаблон,
 • Лесно да го прилагодите,
 • Комплетна слој врз,
 • потпис фонтови,
 • Службен Фонтови,
 • туториал видео,
 • холограм.

можете да ги менувате шаблонов и се стави било која:

име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.

Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop.However, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа Шаблон.

Во сите фази,
ако е потребна помош, ние сме ве придружува и ние сме рамо до вас;
и
ние се обезбеди поддршка за било какви проблеми.


Австралија пасош дефиниција ПСД (V2)

е најдобро за :

  • верификација исплата портал:
   PayPal, Skrill, NETELLER, WebMoney, perfectmoney, лента, ….
  • Кредитни и дебитни картички верификација:
   Icard, благодет картичка, WebMoney, Yandex, …
  • сметка верификација Социјална мрежа (сина функционирам):
   Фејсбук, Instagram, Твитер, телеграма Pass_Port, …
  • верификација Cryptocurrency паричник:
   блок синџирот на, coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Онлајн проверка продавница:
   eBay, Амазон, …
  • верификација онлајн банка:
   Payoneer, payza, transferwise, …

и секое плаќање портал сајт, онлајн банкарство, Online Shop и речиси, сите видови на верификација онлајн сметка.

Австралија пасош дефиниција ПСД (V2)

Овој пост има 2 Коментари

Остави одговор