Германија лична карта Шаблон V1 ПСД Фотошоп

Германија лична карта Шаблон V1 ПСД Фотошоп

Шаблон за лична карта во Германија, Ф1, фотошоп

 

Опис

Германија Шаблон лична карта. Целосно уредување Фотошоп Шаблон.
Висок квалитет на Шаблон. Лесно да го прилагодите, слој врз, фонтови се вклучени.
Германија Шаблон лична карта. можете да ги менувате шаблонов и се стави било име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.
Оваа Шаблон за Photoshop е датотека базирана на слоеви и лесно може да се уредува.- За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!Превземи софтвер од погоре мени.
Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop. Сепак, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа Шаблон.
Никогаш не се користи низок квалитет Шаблон. Вашата сметка може да биде суспендирана.

Ова Фотошоп Шаблон е слој врз ПСД датотека и тоа е лесно да се уредување.

За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!

Шаблон за лична карта во Германија V1
Photoshop

Шаблон за лична карта V1 за уредување во Германија

 • Adobe Photoshop целосна верзија (Мек & победа),
 • Нема рок на траење и не преземете граничните,
 • Целосно редактирани Шаблон Photoshop,
 • Стандард и вистинска големина,
 • Висок квалитет на Шаблон,
 • Лесно да го прилагодите,
 • Комплетна слој врз,
 • потпис фонтови,
 • Службен Фонтови,
 • туториал видео,
 • холограм.

можете да ги менувате шаблонов и се стави било која:

име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.

Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop.

Сепак, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа Шаблон.

Во сите фази,
ако е потребна помош, ние сме ве придружува и ние сме рамо до вас;
и
ние се обезбеди поддршка за било какви проблеми.


Шаблон за лична карта во Германија V1

е најдобро за :

  • верификација исплата портал:
   PayPal, Skrill, NETELLER, WebMoney, perfectmoney, лента, ....
  • Кредитни и дебитни картички верификација:
   Icard, благодет картичка, WebMoney, Yandex, ...
  • сметка верификација Социјална мрежа (сина функционирам):
   Фејсбук, Instagram, Твитер, телеграма Pass_Port, ...
  • верификација Cryptocurrency паричник:
   блок синџирот на, coinbase, shapeshift, coinpayment, ...
  • Онлајн проверка продавница:
   eBay, Амазон, ...
  • верификација онлајн банка:
   Payoneer, payza, transferwise, ...

и секое плаќање портал сајт, онлајн банкарство, Online Shop и речиси, сите видови на верификација онлајн сметка.

Шаблон за лична карта во Германија V1

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.

 

Шаблон за лична карта во Германија V1

Овој пост има 2 Коментари

Остави одговор