Ирска проект Шаблон картичка ПСД Фотошоп

Ирска проект Шаблон картичка ПСД Фотошоп

Шаблон за лична карта во Ирска, psd фотошоп

 

Опис

Ирска Шаблон лична карта. Целосно уредување Фотошоп Шаблон.
Висок квалитет на Шаблон. Лесно да го прилагодите, слој врз, фонтови се вклучени.
Ирска Шаблон лична карта. можете да ги менувате шаблонов и се стави било име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.
Оваа Шаблон за Photoshop е датотека базирана на слоеви и лесно може да се уредува.- За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!Превземи софтвер од погоре мени.
Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop. Сепак, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа Шаблон.
Никогаш не се користи низок квалитет Шаблон. Вашата сметка може да биде суспендирана.

Ова Фотошоп Шаблон е слој врз ПСД датотека и тоа е лесно да се уредување.

За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!

Ирска Шаблон лична карта
Photoshop

Шаблон за лични карти за уредување на Ирска

 • Adobe Photoshop целосна верзија (Мек & победа),
 • Нема рок на траење и не преземете граничните,
 • Целосно редактирани Шаблон Photoshop,
 • Стандард и вистинска големина,
 • Висок квалитет на Шаблон,
 • Лесно да го прилагодите,
 • Комплетна слој врз,
 • потпис фонтови,
 • Службен Фонтови,
 • туториал видео,
 • холограм.

можете да ги менувате шаблонов и се стави било која:

име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.

Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop.

Сепак, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа Шаблон.

Во сите фази,
ако е потребна помош, ние сме ве придружува и ние сме рамо до вас;
и
ние се обезбеди поддршка за било какви проблеми.


Ирска Шаблон лична карта

е најдобро за :

  • верификација исплата портал:
   PayPal, Skrill, NETELLER, WebMoney, perfectmoney, лента, ....
  • Кредитни и дебитни картички верификација:
   Icard, благодет картичка, WebMoney, Yandex, ...
  • сметка верификација Социјална мрежа (сина функционирам):
   Фејсбук, Instagram, Твитер, телеграма Pass_Port, ...
  • верификација Cryptocurrency паричник:
   блок синџирот на, coinbase, shapeshift, coinpayment, ...
  • Онлајн проверка продавница:
   eBay, Амазон, ...
  • верификација онлајн банка:
   Payoneer, payza, transferwise, ...

и секое плаќање портал сајт, онлајн банкарство, Online Shop и речиси, сите видови на верификација онлајн сметка.

Ирска Шаблон лична карта

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.

 

Ирска Шаблон лична карта

Остави одговор