-53%

Шаблон за пасоши во Кина psd фотошоп

$30.00 $14.23

Шаблон за пасоши во Кина psd фотошоп

Опис

Шаблон за пасоши во Кина

Образец за лажни пасоши во Кина

Кина дефиниција за пасош ПСД. Целосно уредување Фотошоп дефиниција.
Висок квалитет дефиниција. Лесно да го прилагодите, слој врз, фонтови се вклучени.
Кина пасош дефиниција. можете да го уредувате овој образец и да ставите какво било име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.
Овој образец Фотошоп е датотека заснована на слоеви во ПДД и лесно може да се уредува. За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!Превземи софтвер од погоре мени.
Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop. Сепак, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа дефиниција.
Никогаш не се користи низок квалитет дефиниција. Вашата сметка може да биде суспендирана.

Ова Фотошоп дефиниција е слој врз ПСД датотека и тоа е лесно да се уредување.

За да го промените овој шаблон Фотошоп датотека ќе треба софтвер Фото уредување, како што се Adobe Photoshop!

Кина Шаблон за пасоши psd Photoshop

Урнек за пасош за уредување на Кина, PSD Нова верзија

Урнек за пасош за уредување на Кина, PSD, Стара верзија

 • Adobe Photoshop целосна верзија (Мек & победа),
 • Кина Шаблон за пасоши ПСД нова верзија.
 • Кина дефиниција за пасош ПДД стара верзија.
 • Целосно редактирани Фотошоп дефиниција,
 • Повеќе позадина слој.
 • Висок квалитет дефиниција,
 • Стандард и вистинска големина,
 • Лесно да го прилагодите,
 • Комплетна слој врз,
 • потпис фонтови,
 • Службен Фонтови,
 • туториал видео,
 • холограм.

можете да ги менувате шаблонов и се стави било која

име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.

Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop.However, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа дефиниција.

Во сите фази,
ако е потребна помош, ние сме ве придружува и ние сме рамо до вас;
и
ние се обезбеди поддршка за било какви проблеми.


Кина дефиниција за пасош ПСД

е најдобро за

  • верификација исплата портал
   PayPal, Skrill, NETELLER, WebMoney, perfectmoney, лента, ….
  • Кредитни и дебитни картички верификација
   Icard, благодет картичка, WebMoney, Yandex, …
  • сметка верификација Социјална мрежа (сина функционирам)
   Фејсбук, Instagram, Твитер, телеграма Pass_Port, …
  • верификација Cryptocurrency паричник
   блок синџирот на, coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Онлајн проверка продавница
   eBay, Амазон, …
  • верификација онлајн банка
   Payoneer, payza, transferwise, …

и секое плаќање портал сајт, онлајн банкарство, Online Shop и речиси, сите видови на верификација онлајн сметка.

Кина дефиниција за пасош ПСД

[saswp прегледи форма onbutton =”1″]

Прегледи

Сè уште нема коментари.

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.