Фотошоп Шаблон за возачка дозвола за возачи

СКУ: Фотошоп Шаблон за возачка дозвола за возачи Категории: , , Ознаки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Фотошоп Шаблон за возачка дозвола за возачи

Опис

Шаблон за возачка дозвола за возачи

Шаблон за возачка дозвола за возачи

 

 • Adobe Photoshop целосна верзија (Мек & победа),
 • Целосно редактирани Фотошоп дефиниција,
 • Повеќе позадина слој.
 • Висок квалитет дефиниција,
 • Стандард и вистинска големина,
 • Лесно да го прилагодите,
 • Комплетна слој врз,
 • потпис фонтови,
 • Службен Фонтови,
 • туториал видео,
 • холограм.

можете да ги менувате шаблонов и се стави било која

име, адреса, регистарски број, Матичен број, датум на раѓање, височина, Тежина, Срок, промена фотографии итн.

Нема потреба да биде експерт за уредување на софтвер како Adobe Photoshop.However, Вие само треба да основни познавања на Adobe Photoshop, за уредување на оваа дефиниција.

Во сите фази,
ако е потребна помош, ние сме ве придружува и ние сме рамо до вас;
и
ние се обезбеди поддршка за било какви проблеми.


Шаблон за возачка дозвола за возачи

е најдобро за

  • верификација исплата портал
   PayPal, Skrill, NETELLER, WebMoney, perfectmoney, лента, ….
  • Кредитни и дебитни картички верификација
   Icard, благодет картичка, WebMoney, Yandex, …
  • сметка верификација Социјална мрежа (сина функционирам)
   Фејсбук, Instagram, Твитер, телеграма Pass_Port, …
  • верификација Cryptocurrency паричник
   блок синџирот на, coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Онлајн проверка продавница
   eBay, Амазон, …
  • верификација онлајн банка
   Payoneer, payza, transferwise, …

и секое плаќање портал сајт, онлајн банкарство, Online Shop и речиси, сите видови на верификација онлајн сметка.

Шаблон за возачка дозвола за возачи

 

Прегледи

Сè уште нема коментари.

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.