Услови и Политика на приватност

на

tgMember® Ltd


Во името на Бог

Сите нешто што сум го,
Само што е од се должи на милост и добрина на мојот Господ.

на tgMember® (регистрирана трговска марка) е единствениот продавачот сите софтвер и алатки во телеграмата платформа.

Сите роботи и софтвер за телеграфски маркетинг се собрани од наша страна, а некои од нив се развиени од нас.

Since that we are the first and the largest software and marketing company under the telegram platform,
и

Моментално, more than 50 robots and about 20 software are active and usable.

За да се обезбеди правилно функционирање на софтвер, Ве молиме бидете сигурни дека NET и Java Стартувај време се инсталирани на вашиот компјутер.


Правила и услови

 

главните одредби


Сите клиенти се одобрени и прифатени сите овие правила со нивното купување.
 • Сите набавки се бара во времето на купување на софтвер сите нивни информации (име. Презиме. национален код. телефон…) правилно, инаку сите обврски и последиците самите се реализира.
 • Сите лица кои се потребни за да се добие следење код за исплата и да влезе во програмата да се добие саканата апликација.
 • Луѓето се бара да ги пратите на нивните плаќање код за следните follow-up прозорци и поддршка.
 • Во случај на купување или депозит во погрешен начин, или ако се бара враќање на парите пред 24 часа и сет договор ќе бидат вратени на сметка на корисникот.
 • внимание пред купување и сите Прашајте го вашиот прашања преку билет или повик.
 • Собирање не сноси никаква одговорност за доброто и употреба на било која трета страна или било кој друг вид на програми и измама.
 • Купување на програми од други сајтови, за да е сосема неважно со нас и да не презема одговорност за нашиот тим, и сите последици на купувачите да се реализира на себе и да внимателно да апликации купување од други сајтови .
 • услуги и поддршка е граница во виртуелниот простор на телеграма, итн.
 • Единствениот начин да се официјална поддршка и продажба преку нашата веб-страница.
 • На телефон е за повеќе информации и преглед на вашите прашања.

+989905342263

+19893030383

+989216973112

+12135295242

 • Само на билетот е повикана и официјални, па затоа е препорачливо да поднесе билет за официјален ангажман со наплата.
 • Продажба на производи надвор од tgMember официјални веб-сајтови не е одобрена од страна на собирање, и без поддршка или ажурирање ќе се обезбеди.
 • политики и условите телеграмата се во изменети и секојдневно може да се постави повеќе ограничи, но технички и стручен тим ќе се обиде да се подобри и надградба на програмата, но тие не се должни да.

Од промената во политиката и условите Телеграма и зголемување ограничи во телеграмата платформа:

 • Сите по услуга-продажба и поддршка е обезбедена за до 1 месеци по купувањето на секоја апликација, а потоа собирање не сноси никаква одговорност за одговарање и обезбедување на услуги по продажбата! Услуги, исто така, немаат поддршка!
 • Купувачите можат да користат софтвер да ги користат нивните лични канали и да ги прошират своите групи и активности.
 • исто така,, купувачите можат да го користат софтвери за да заработите пари преку продажба на членови, поглед, реклами и сл.
 • Продадат ниту на нашите софтвер на социјални медиуми, Мапа, или на друг начин е забрането.
 • Сите можен пристап или објавување на оние во било каде, е забрането.
 • Ве молиме да се воздржат од објавување на софтвер за било која.
 • Ако ние го гледаме или ние добиле известување,
 • За објавување или продажба на било која од софтвер, (лице или сајт) :

1. It will be followed up by the judiciary and the police.

2. ќе го изгуби нивниот пристап и ќе бидат лишени од нови ажурирања.

Сите лица ќе бидат повикани да реагираат и ќе бидат тужени сторителот.

Никогаш не ги подарите на другите луѓе.

 • Купувачите можат да користат софтвер да ги користат нивните лични канали и да ги прошират своите групи и активности.
 • исто така,, купувачите можат да го користат софтвери за да заработите пари преку продажба на членови, поглед, реклами и сл.
 • Продадат ниту на нашите софтвер на социјални медиуми, Мапа, or other way Is Забрането.
 • Сите можен пристап или објавување на оние во било каде, is Забрането.
 • Во случај на дискреција, колекцијата може да се променат овие правила кога тие сакаат, а потоа го пријават на веб страната и на сите поединци се бара да го прифати.
 • Во случај на не-знаење на лице средства кои тој / таа ги прифати сите нови закони и било обврска или проблем во случај на занемарување. Тоа е врз сопствена одговорност на лицето.
 • Сите вистински и виртуелни линии и програми се проверени и тестирани пред испорака на купувачот, а потоа се предаде и нема гаранција по породувањето, таму е исто така не е изговор да се прифати.
 • Рекламирање програми Ако корисникот не е во согласност со законите на овие програми, во случај на прогласување на надлежните органи и законот на сите оневозможено одредени лиценци, и неговиот профил и лични информации ќе бидат доставени до овие препораки
 • Употребата на сите програми и линии е целосно одговорен за клиентот, и дизајн и програмирање тим нема да превзема никаква одговорност, па на клиентот има да се купи и да ги користите со одговорноста на програмата.
 • Во случај на дефекти во програмата или вистински и виртуелни линии на купувачот, потребно е да се 10 ден по добивањето на посакуваната дефект во официјалните (веб-страница) да notic и да разговараат за собирање.
 • Во текот 10 денот на доставувањето на програмата или услуги или производи се постави било Одговорноста не прифаќа и нема да бидат вратени.
 • Сите програми, пред доставени се проверени и тестирани.
 • по породувањето, клиентот може да побара инсталација и помогне на компанијата веднаш да го инсталирате и стартувате софтверот за купувачот и пријават проблеми. (Инаку не е оправдување е прифатен.)
 • Важи и официјални исплати се само што мора да се направи на интернет страницата исплата портал, и во случај на пренос на пари или за купување надвор од локацијата (тим за поддршка, други сајтови, во Телеграма,…) Ние не го прифати.
 • Услугите и надградби ќе бидат обезбедени само од регистрирани наредби во рамките на сајт, со цел број, следење на број (или куповната фактура издадена од нас).
 • Употреба на имиња, слики и логоа, програми, и брендови е целосно незаконски и обвинителството е легална.
 • Како резултат на процесот на дигиталната продажба на обезбедување не го прави фактура, купувачи може да се земе пред-фактура за печатење кога купување.
 • Продадените дозволи се 3 гарантира месец, а во случај на проблем, тоа има поддршка.
 • Цената, кој е наменет за клиентите со цел, важи и ќе се додаде оданочува.
 • Сите операции купување на овој сајт се во согласност со правилата на е-трговија.
 • Продавачот ќе се смета за личните податоци на купувачот, по налог на власта, и да се направи оваа информација целосно доверлива и не обезбедуваат никаква правна или правно лице, освен за формално и законски.
 • Продавачот е должен да обезбеди точни и целосни информации за купувачот.
 • Продавачот не сноси никаква одговорност за некомпатибилност на стоките купени со хардверот и софтверот на системот на купувачот-лице.
 • Продавачот не е одговорен за обука и како да се работи со купената стока.
 • Продавачот од било која причина може да ја откаже нарачката и да се воздржат од испраќање на цел.
 • Купувачот е должен да обезбеди целосна и точна своите информации на продавачот по пошта.
 • Купувачот е потребно да се добијат информации од редот на купување и купување на потребните информации за производите, вклучувајќи хардвер и софтвер барања преку страницата на продавачот, а потоа достави своето барање.
 • Ве молиме бидете внимателни во изборот на стоки, испорачаната код не се менува или се враќа.
 • Оваа продавница нема друга адреса освен адреса прогласување и нема да биде одговорен за слични сајтови.
 • Според извршниот прописи на материјали 38 и 48 на e-commerce право на, Член 1 став “стоки направени со личните карактеристики на потрошувачот, кои јасно имаат личен аспект, или поради нивната природа, тие не може да се врати или брзо да се корумпирани и оштетени.” Право да се откаже од трансакцијата ќе биде деактивирате за потрошувачите, па по ред и да се изврши плаќањето, на потрошувачот нема да има право да се повлече од купување.
 • Ако проблемите како што се Иран санкции се предизвикани од страна на производителот или неуспехот на услугите кои ги обезбедува серверот до клиентот, тоа е во надлежност на органите на странски производител и нема да биде одговорен за продавачот.
 • Како резултат на процесот на дигиталната продажба на обезбедување не го прави фактура, купувачи може да се земе пред-фактура за печатење кога купување.
 • средствата за нарачка дека купувачот ги проучувал горенаведените услови и ја прифатила и се одрекува од правото на протест.
 • Сите правила може да се промени, купувачот мора секогаш да биде информиран од страна посета на оваа страница на условите!
 • средствата за нарачка дека купувачот ги проучувал горенаведените услови и ја прифатила и се одрекува од правото на протест.
 • Сите нарачки и поддршка се од Иран ќе бидат направени со зоната GMT време +3:30.
 • Одговарајќи освен петок ќе се врши секој работен ден од 4 часот до 2 часот.
 • за да, поддршка, инсталација и конфигурација, барање за активирање или ресетирање на лиценца, помош или секое барање и без проблеми,

повик :

+19893030383

+989216973112

+18088005080

Е- :

[email protected]

[email protected]

Whatsapp :

https://wa.me/19893030383

телеграма :

https://t.me/sajjad_021

горенаведените часа и чекање за одговарање и да се зборува.
Поради високиот обем на пораки и недостаток на време за реакција и поддршка, Ве молиме почекајте да реагира.
Ако по 12 часа од трансфер на пари и си направил ред, и сеуште не сте добиле вашата нарачка, ова значи дека е: Ние не имаат пристап до интернет или не сме свесни за вашата нарачка.