Ireland ID Card Template PSD photoshop

Ireland ID Card Template PSD photoshop

Modeli i Identifikimit të Kartave të Irlandës, Photoshop psd

 

Përshkrim

Ireland ID Card Template. Plotësisht editable photoshop Template.
Me cilësi të lartë Template. Lehtë për të rregulloje, Layer bazuar, fonts të përfshira.
Ireland ID Card Template. ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë emër, Adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.
Ky Model Photoshop është një skedar i bazuar në shtresa dhe është i thjeshtë për tu edituar.- Për të modifikuar këtë fotografi Photoshop template ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!Download software nga menuja lart.
Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop. megjithatë, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.
Asnjëherë përdorur Template cilësi të ulët. Llogaria juaj mund të pezullohet.

Kjo Photoshop Template është një shtresë e bazuar fotografi PSD dhe është e lehtë për të Editing.

Për të modifikuar këtë fotografi Photoshop template ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!

Ireland ID Card Template
Photoshop

Modeli i kartave të identitetit të redaktueshëm në Irlandë

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • No data e skadimit dhe nuk ka limit download,
 • Plotësisht editable Photoshop Template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Me cilësi të lartë Template,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë:

emër, Adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.

megjithatë, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


Ireland ID Card Template

është më mirë për :

  • Pagesa Gateway verifikimi:
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ....
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi:
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, ...
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu):
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, ...
  • portofolin verifikimi cryptocurrency:
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, ...
  • Online shop verifikimi:
   ebay, amazonë, ...
  • Verifikimi Online banka:
   Payoneer, Payza, transferwise, ...

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

Ireland ID Card Template

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.

 

Ireland ID Card Template

Lini një Përgjigje