-65%

Model Photoshop i Patentave të Shoferëve të Nju Jorkut (shumë shabllone)

$50.00 $17.69

SKU: Model Photoshop i Patentave të Shoferëve të Nju Jorkut (shumë shabllone) Kategoritë: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Model Photoshop i Patentave të Shoferëve të Nju Jorkut (shumë shabllone)

Përshkrim

New York Drivers PSD License template

 

New York PSD Drivers License template Photoshop

Editable New York PSD Drivers License template Version i ri

Editable New York PSD Drivers License template Old Version

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • New York Drivers License PSD template version të ri.
 • New York Drivers License PSD template version të vjetër.
 • Plotësisht template editable Photoshop,
 • Shtresa të shumta sfond.
 • Me cilësi të lartë template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë

emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.However, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


New York Drivers PSD License template

është më mirë për

  • Pagesa Gateway verifikimi
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ….
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, …
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu)
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, …
  • portofolin verifikimi cryptocurrency
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Online shop verifikimi
   ebay, amazonë, …
  • Verifikimi Online banka
   Payoneer, Payza, transferwise, …

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

New York Drivers PSD License template

[rishikimet e saswp formojnë onbutton =”1″]

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.