-52%

Modeli i Identitetit të Turqisë Photoshop psd

(1 customer review)

$30.00 $14.42

Modeli i Identitetit të Turqisë Photoshop psd

Përshkrim

Modeli i Identitetit të Turqisë psd

Modeli i Identitetit të Turqisë psd Photoshop

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • Modeli i Identitetit të Turqisë versioni i ri psd.
 • Modeli i Identitetit të Turqisë versioni i vjetër psd.
 • Plotësisht template editable Photoshop,
 • Shtresa të shumta sfond.
 • Me cilësi të lartë template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë

emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.However, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


Modeli i Identitetit të Turqisë psd

është më mirë për

  • Pagesa Gateway verifikimi
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ….
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, …
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu)
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, …
  • portofolin verifikimi cryptocurrency
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Online shop verifikimi
   ebay, amazonë, …
  • Verifikimi Online banka
   Payoneer, Payza, transferwise, …

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

Modeli i Identitetit të Turqisë psd

[rishikimet e saswp formojnë onbutton =”1″]

1 rishikim për Modeli i Identitetit të Turqisë Photoshop psd

 1. canz101

  Cool

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.