-48%

Photoshop i Modelit të Patentave të Shoferit në Uashington

$25.00 $13.08

Photoshop i Modelit të Patentave të Shoferit në Uashington

Përshkrim

Washington Shofer PSD License template

Drivers Washington Leje template PSD

Drivers Washington Leje template PSD. Washington Driving PSD License template. Plotësisht editable photoshop template.
Me cilësi të lartë template. Lehtë për të rregulloje, Layer bazuar, fonts të përfshira.
Drivers Washington Leje template PSD. ju mund të redaktoni këtë shabllon dhe të vendosni çdo emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.
Ky shabllon Photoshop është një skedar psd bazuar në shtresa dhe është i thjeshtë për tu redaktuar. Për të modifikuar këtë fotografi template photoshop ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!Download software nga menuja lart.
Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop. megjithatë, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.
Kurrë nuk përdoren cilësia e ulët template. Llogaria juaj mund të pezullohet.

Kjo template Photoshop është një shtresë e bazuar fotografi PSD dhe është e lehtë për të Editing.

Për të modifikuar këtë fotografi template Photoshop ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!

Washington PSD License Shofer template Photoshop

Editable Washington PSD License Shofer template Version i ri

Editable Washington PSD License Shofer template Old Version

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • Washington License Shofer PSD template version të ri.
 • Washington License Shofer PSD template version të vjetër.
 • Plotësisht template editable Photoshop,
 • Shtresa të shumta sfond.
 • Me cilësi të lartë template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë

emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.However, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


Washington Shofer PSD License template

është më mirë për

  • Pagesa Gateway verifikimi
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ….
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, …
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu)
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, …
  • portofolin verifikimi cryptocurrency
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Online shop verifikimi
   ebay, amazonë, …
  • Verifikimi Online banka
   Payoneer, Payza, transferwise, …

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

Washington Shofer PSD License template

[rishikimet e saswp formojnë onbutton =”1″]

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.