-100%

Modeli i kartave të sigurimeve shoqërore SSN

$25.00 $0.00

Modeli i kartave të sigurimeve shoqërore SSN

Përshkrim

Modeli i Kartave të Sigurimeve Shoqërore

Photoshop i Modelit të Kartave SSN

Modeli i redaktueshëm i sigurimeve shoqërore SSN

 

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • Plotësisht editable Photoshop Template,
 • Shtresa të shumta sfond.
 • Me cilësi të lartë Template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë

emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.However, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


Modeli i kartave të sigurimeve shoqërore SSN

është më mirë për

  • Pagesa Gateway verifikimi
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ….
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, …
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu)
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, …
  • portofolin verifikimi cryptocurrency
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Online shop verifikimi
   ebay, amazonë, …
  • Verifikimi Online banka
   Payoneer, Payza, transferwise, …

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

Modeli i kartave të sigurimeve shoqërore SSN

3 komente për Modeli i kartave të sigurimeve shoqërore SSN

 1. chihab ferchi

  Hi
  the password PLZ

  • admin

   Hi
   tgMember
   OR
   tgMemberCo
   Case sensitive

 2. lkswmm ss

  我加了免费的ssn模板 但是无法下载 怎么操作?可以告诉我么?

 3. colleen egan

  dear! do you know how to get photos of face to add to driverlics ? im interesting to purchase your combo all templates!

  • admin

   Hi dear.
   If you like to purchase all template pack, I will be include real documents and photo face collection to this package for free.
   otherwise for buy only face photo collection, contact me with [email protected]

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.