-48%

Arizona patentë shoferi PSD Template

$25.00 $13.08

Arizona patentë shoferi PSD Template

Përshkrim

Arizona template Drivers License

Drivers Arizona Leje Template

Drivers Arizona Leje Template. Arizona Driving PSD License template. Plotësisht editable photoshop template.
Me cilësi të lartë template. Lehtë për të rregulloje, Layer bazuar, fonts të përfshira.
Drivers Arizona Leje Template. ju mund të redaktoni këtë shabllon dhe të vendosni çdo emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.
Ky shabllon Photoshop është një skedar psd bazuar në shtresa dhe është i thjeshtë për tu redaktuar. Për të modifikuar këtë fotografi template photoshop ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!Download software nga menuja lart.
Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop. megjithatë, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.
Kurrë nuk përdoren cilësia e ulët template. Llogaria juaj mund të pezullohet.

Kjo template Photoshop është një shtresë e bazuar fotografi PSD dhe është e lehtë për të Editing.

Për të modifikuar këtë fotografi template Photoshop ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!

Drivers Arizona Leje template Photoshop

Editable Arizona template Drivers License Version i ri

Editable Arizona template Drivers License Old Version

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • Drivers Arizona Leje version template të ri.
 • Drivers Arizona Leje version template vjetër.
 • Plotësisht template editable Photoshop,
 • Shtresa të shumta sfond.
 • Me cilësi të lartë template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë

emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.However, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


Arizona template Drivers License

është më mirë për

  • Pagesa Gateway verifikimi
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ….
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, …
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu)
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, …
  • portofolin verifikimi cryptocurrency
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Online shop verifikimi
   ebay, amazonë, …
  • Verifikimi Online banka
   Payoneer, Payza, transferwise, …

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

Arizona template Drivers License

[rishikimet e saswp formojnë onbutton =”1″]

Shqyrtime

Ende nuk ka komente.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.