-65%

California shofer licencë PSD Template (shumë shabllone)

(3 rishikimet e klientëve)

$50.00 $17.69

California shofer licencë PSD Template (shumë shabllone)

Përshkrim

California template Drivers License

Drivers California Leje Template

Për të modifikuar këtë fotografi template Photoshop ju do të duhet një software redaktimi foto të tilla si Adobe Photoshop!

Drivers California Leje template Photoshop

Editable California template Drivers License Version i ri

Editable California template Drivers License Old Version

 • Adobe Photoshop versionin e plotë (mushama & fitore),
 • Drivers California Leje version template të ri.
 • Drivers California Leje version template vjetër.
 • Plotësisht template editable Photoshop,
 • Shtresa të shumta sfond.
 • Me cilësi të lartë template,
 • Standard dhe madhësia reale,
 • Lehtë për të rregulloje,
 • Layer plotë bazuar,
 • fonts Nënshkrimi,
 • Fonts zyrtare,
 • video tutorial,
 • holografik.

ju mund të redaktoni këtë template dhe të vënë ndonjë

emër, adresë, numrin e licencës, numri Id, Data e lindjes, lartësi, peshë, skadojë data, ndryshim Fotografitë etj.

Nuk ka nevojë të jetë ekspert në editing software si Adobe Photoshop.However, Ju thjesht duhet të njohurive bazë mbi Adobe Photoshop, për të redaktuar këtë template.

Në të gjitha fazat,
në qoftë se keni nevojë të, ne jemi të shoqërojë ju dhe ne jemi krah për ju;
dhe
Ne të sigurojë mbështetje për çdo problem.


California template Drivers License

është më mirë për

  • Pagesa Gateway verifikimi
   paypal, Skrill, Neteller, WebMoney, PerfectMoney, rrip, ….
  • Kreditit dhe karta debiti verifikimi
   Icard, card Boon, WebMoney, Yandex, …
  • Llogaria rrjet social verifikimi (shënoni blu)
   facebook, Instagram, Cicëroj, telegram Pass_Port, …
  • portofolin verifikimi cryptocurrency
   zinxhir bllok, Coinbase, shapeshift, coinpayment, …
  • Online shop verifikimi
   ebay, amazonë, …
  • Verifikimi Online banka
   Payoneer, Payza, transferwise, …

dhe çdo portë e pagesës faqe, bankare online, Online Shop dhe pothuajse, të gjitha llojet e verifikimit të llogarisë në internet.

California template Drivers License

[rishikimet e saswp formojnë onbutton =”1″]

3 komente për California shofer licencë PSD Template (shumë shabllone)

 1. bo ricky

  please help me

  • admin

   How can I help you?

 2. bo ricky

  i madh
  Thanks

 3. LEROY SCOYY

  And I was unable to specify, if it isn’t too late I’d like the template with the star/bear. Full image of Front separate,full image of back separate. Thx!

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lërë një rishikim.